Vi legger til rette for ekstra kamper
Skrevet 18 October 2024 av Jostein Wahl
Også denne høsten blir det mulighet for ekstra kamper i barnefotballen på Stampa.
De to kommende helgene blir det mulighet for ekstra kamper i barnefotballen. Det har nå på det nærmeste blitt en tradisjon at Lillehammer FK inviterer gode naboer til noen ekstra kamper etter sesongslutt. Det er ikke alle barn som driver mange ulike idretter, og når banene ligger grønne og fine, er det flott å utnytte høsten til herlig og god aktivitet.
Denne helgen er det Jenter og Gutter 11 år som skal i aksjon. Kampene spilles på søndre bane i tidsrommet 09.30-13.00. Neste helg er det muligheter for 9- og 10-åringene, og her har invitasjon gått ut. Husk fristen for påmelding som er 20. oktober.
Kiosken i Klubbhuset er åpen, og vi ser fram til herlige høstdager for både små og store på Stampa. Det er generelt stor aktivitet på Stampa, og vi håper at mange legger turen innom Klubbhuset i helgen. Her kan du ta et lite dykk i historien mens du nyter ferske vafler og kaffe.
Vi retter en ekstra takk til Tom som organiserer dette. Vi er heldige i Lillehammer FK som har mange engasjerte personer med oss på laget. Det viser at vi blir #sterkeresammen
Aktivitetshilsen fra Klubbhuset
Web.