Terminliste

mai
19
tor
Lillehammer G10 N Ål Hvit – Roterud G10 Rød –
mai 19 heldags

G10 7er Avd 03 (runde 3)

Lillehammer G10 N Ål Hvit – Roterud G10 Rød
torsdag 19.05.22 00.00

www.fotball.no

Lillehammer G12 N Ål Hvit – Nes G12 1 –
mai 19 heldags

G12 2. div. avd. 02 (runde 3)

Lillehammer G12 N Ål Hvit – Nes G12 1
torsdag 19.05.22 00.00

www.fotball.no

Roterud G11 Rød – Lillehammer G11 H.tun Hvit –
mai 19 heldags

G11 7er Avd 02 (runde 3)

Roterud G11 Rød – Lillehammer G11 H.tun Hvit
torsdag 19.05.22 00.00

www.fotball.no

Follebu FL/Gausdal FK G12 1 – Lillehammer G12 Søre Ål – @ Linflåa kunstgress 9er A
mai 19@18:00-19:15

G12 2. div. avd. 02 (runde 3)

Follebu FL/Gausdal FK G12 1 – Lillehammer G12 Søre Ål
Linflåa kunstgress 9er A torsdag 19.05.22 18.00

www.fotball.no

Vingrom G10 5er – Lillehammer G10 Hammartun – @ Vingrom Kunstgress
mai 19@18:00-19:05

G10 7er Avd 03 (runde 3)

Vingrom G10 5er – Lillehammer G10 Hammartun
Vingrom Kunstgress torsdag 19.05.22 18.00

www.fotball.no

Lillehammer G19-1 – Lyn 1896 FK G19-1 – @ Stampesletta Søndre bane
mai 19@20:15-21:59

G19 Interkrets B (runde 5)

Lillehammer G19-1 – Lyn 1896 FK G19-1
Stampesletta Søndre bane torsdag 19.05.22 20.15

www.fotball.no

mai
20
fre
Lillehammer G14-1 – Raufoss G14-1 – @ Stampesletta Søndre bane
mai 20@19:30-20:45

G14 Elite (runde 4)

Lillehammer G14-1 – Raufoss G14-1
Stampesletta Søndre bane fredag 20.05.22 19.30

www.fotball.no

mai
21
lør
Brane Tigers – LFK Wednesday United 7er – @ Østre Toten kunstgress 7er A
mai 21@10:00-10:44

Stjerneserien 7er (runde 1)

Brane Tigers – LFK Wednesday United 7er
Østre Toten kunstgress 7er A lørdag 21.05.22 10.00

www.fotball.no

LFK Wednesday United 7er – Vind Stars 5er – @ Østre Toten kunstgress 7er A
mai 21@11:30-12:14

Stjerneserien 7er (runde 1)

LFK Wednesday United 7er – Vind Stars 5er
Østre Toten kunstgress 7er A lørdag 21.05.22 11.30

www.fotball.no

Lillehammer G16-1 – Ullensaker/Kisa G16-1 – @ Stampesletta
mai 21@16:00-17:29

Gutter 16 år interkrets (runde 7)

Lillehammer G16-1 – Ullensaker/Kisa G16-1
Stampesletta lørdag 21.05.22 16.00

www.fotball.no