Terminliste

mai
24
fre
Nordre Land G13-1 – Lillehammer G13-2 – @ Brovold kunstgress 9er A
mai 24@18:00-19:20

G13 2. Div. Avd. 02 (runde 5)

Nordre Land G13-1 – Lillehammer G13-2
Brovold kunstgress 9er A fredag 24.05.19 18.00

www.fotball.no

Lillehammer G13-1 – Brumunddal G13 1 – @ Stampesletta 9er
mai 24@19:30-20:50

G13 1. Div. Avd. 02 (runde 5)

Lillehammer G13-1 – Brumunddal G13 1
Stampesletta 9er fredag 24.05.19 19.30

www.fotball.no

Lillehammer G16-3 – Fron G16-1 – @ Stampesletta
mai 24@19:30-20:59

G16 2. Div. Avd. 01 (runde 5)

Lillehammer G16-3 – Fron G16-1
Stampesletta fredag 24.05.19 19.30

www.fotball.no

mai
25
lør
Brane Senior Tigers Unified – LFK Wednesday United 7er – @ Vind kunstgress 7er A
mai 25@11:00-11:30

Stjerneserien 7er (runde 1)

Brane Senior Tigers Unified – LFK Wednesday United 7er
Vind kunstgress 7er A lørdag 25.05.19 11.00

www.fotball.no

Brøttum/Åsmarka G14 1 11er – Lillehammer G14-2 – @ Åsmarka stadion
mai 25@13:30-14:45

G14 2. Div. Avd. 01 (runde 5)

Brøttum/Åsmarka G14 1 11er – Lillehammer G14-2
Åsmarka stadion lørdag 25.05.19 13.30

www.fotball.no

LFK Wednesday United 7er – Vind Stars 7er – @ Vind kunstgress 7er A
mai 25@13:30-14:00

Stjerneserien 7er (runde 1)

LFK Wednesday United 7er – Vind Stars 7er
Vind kunstgress 7er A lørdag 25.05.19 13.30

www.fotball.no

Lunner G13-1 – Lillehammer G12 Bylag – @ Frøystad kunstgress 9er A
mai 25@15:00-16:20

G13 2. Div. Avd. 02 (runde 5)

Lunner G13-1 – Lillehammer G12 Bylag
Frøystad kunstgress 9er A lørdag 25.05.19 15.00

www.fotball.no

mai
26
søn
Nes G8 Hvit – Lillehammer G8 Htun 2 –
mai 26 heldags

G08 5er Avd 05 (runde 4)

Nes G8 Hvit – Lillehammer G8 Htun 2
søndag 26.05.19 00.00

www.fotball.no

Otta G16-1 – Lillehammer G16-2 Utsatt
mai 26 heldags

G16 1. Div. Avd. 02 (runde 5)

Otta G16-1 – Lillehammer G16-2
søndag 26.05.19 00.00

www.fotball.no

Vind G19-2/Vardal G-19 – Lillehammer G19-3 Utsatt
mai 26 heldags

G19 2. Div. Avd. 02 (runde 6)

Vind G19-2/Vardal G-19 – Lillehammer G19-3
søndag 26.05.19 00.00

www.fotball.no