LFK består av lag fra Nordre Ål, Hammartun og Søre Ål. Ønsker du å komme i kontakt med et av lagene kan du kontakte laglederen direkte nedenfor eller oss i administrasjonen.

Lag og kontaktperson:

Søre Ål Hovedkontaktperson E-post
Søre Ål G09, født 2011. Torun Tøsse Løvseth torunlovseth@hotmail.com 
Søre ål G10,født 2010 Stine Svedenborg stinesvedenborg@hotmail.com 
Søre Ål G11, født 2009 Stian Hauge stian.hauge1@gmail.com 
Søre Ål G12, født 2008 Nina Beate Paulsen nina.b.paulsen@gmail.com 
Hammartun
Hammartun G06, født 2014 Pål Martin Tvete paalmartintvete@gmail.com 
Hammartun G07 (mix G & J) Tom Øvstetun t-ovstetun@hotmail.com
Hammartun G8, født 2012 Olga Bratenkova olga@stenbu.com 
Hammartun G9, Født 2011 Lars Skårseth lars.skaarseth@online.no 
Hammartun G10, født 2010 Svein Erik Besserud besserud@ee.no 
Hammartun G11, født 2009 Magnus Solberg magnus.solberg@gmail.com 
Hammartun G12, født 2008 Lene Sæterlid lenes@bbnett.no 
Nordre Ål
Nordre Ål G06, født 2014 Ola Myrvang olamyr@hotmail.com 
Nordre Ål G7, født 2013 Even Lillemo-Thorud evenlillemo@gmail.com 
Nordre Ål G8, født 2012 Ola Myrvang olamyr@hotmail.com 
Nordre ål G09, født 2011 Lars Hammerseng lars.hammerseng@hamarmedia.no 
Nordre Ål G10, født 2010 Nina Haugaløkken nina@vekris.org 
Nordre Ål G11, født 2009 Anja Kristiansen anjakristin@me.com 
Nordre Ål G12, født 2008 Frode Nybakken Frode.Nybakken@eidsiva.no