LFK består av lag fra Nordre Ål, Hammartun og Søre Ål. Ønsker du å komme i kontakt med et av lagene kan du kontakte laglederen direkte nedenfor eller oss i administrasjonen.

Lag og kontaktperson:

 

Søre Ål Hovedkontaktperson E-post
Søre Ål G10, født 2011. Torun Tøsse Løvseth torunlovseth@hotmail.com 
Søre Ål G11,født 2010 Stine Svedenborg stinesvedenborg@hotmail.com 
Søre Ål G12, født 2009 Stian Hauge stian.hauge1@gmail.com 
Hammartun
Hammartun G06, født 2015 Sverre Molnes sverre@lillehammerfk.no
Hammartun G07, født 2014 Hilde Rogndokken hilderog@hotmail.com
Hammartun G08 (mix G & J) Tom Øvstetun t-ovstetun@hotmail.com
Hammartun G09, født 2012 Olga Bratenkova olga@stenbu.com 
Hammartun G10, Født 2011 Tor Kvande thorkvande@gmail.com
Hammartun G11, født 2010 Svein Erik Besserud besserud@ee.no 
Hammartun G12, født 2009 Magnus Solberg magnus.solberg@gmail.com 
Nordre Ål
Nordre Ål G06, født 2015 Sverre Molnes sverre@lillehammerfk.no
Nordre Ål G07, født 2014 Ola Myrvang olamyr@hotmail.com 
Nordre Ål G08, født 2013 Even Lillemo-Thorud evenlillemo@gmail.com 
Nordre Ål G09, født 2012 Sverre Molnes smolnes@hotmail.com
Nordre ål G10, født 2011 Lars Hammerseng lars.hammerseng@hamarmedia.no 
Nordre Ål G11, født 2010 Nina Haugaløkken nina@vekris.org 
Nordre Ål G12, født 2009 Anja Langfors anjakristin@me.com