LFK består av lag fra Nordre Ål, Hammartun og Søre Ål. Ønsker du å komme i kontakt med et av lagene kan du kontakte laglederen direkte nedenfor eller oss i administrasjonen.

Lag og kontaktperson:

Søre Ål Hovedkontaktperson E-post
Søre Ål G12, født 2011. Torun Tøsse Løvseth torunlovseth@hotmail.com 
Hammartun
Hammartun G06, født 2017 Tom Øvstetun t-ovstetun@hotmail.com
Hammartun G07, født 2016 Reidar Kjæstad reidar@gd.no
Hammartun G08, født 2015 Robert Steffensen jrsteff@hotmail.com
Hammartun G09, født 2014 Pål Martin Tvete paalmartintvete@gmail.com
Hammartun G10, født 2013 Kai Tuomo Lien tuomolien@gmail.com
Hammartun G11, Født 2012 Petter S. Andresen tomrerandresen@hotmail.com
Hammartun G12, født 2011 Lars Skaarseth lars.skaarseth@online.no 
Nordre Ål
Nordre Ål G06, født 2017 Sverre Molnes sverre@lillehammerfk.no 
Nordre Ål G07, født 2016 Øyvind Aaen carra0023@hotmail.com
Nordre Ål G08, født 2015 Sverre Molnes sverre@lillehammerfk.no
Nordre Ål G09, født 2014 Karsten Vatn Karsten.vatn@gmail.com
Nordre Ål G10, født 2013 Even Lillemo-Thorud evenlillemo@gmail.com
Nordre ål G11, født 2012 Ørjan O. Tistel o.tistel@gmail.com
Nordre Ål G12, født 2011 Lars Hammerseng lars@profilgutta.no
Felles
Wednesday United Pål Erik Heimstad palerik.heimstad@idrettsforbundet.no