LFK har et A-lag i 4. divisjon for sesongen 2020. Her er terminlisten for hjemmekamper:

Dato Dag Tid Hjemmelag Bortelag Bane
14.03.2020 lørdag 14.00 Lillehammer Ottestad Stampesletta
17.04.2020 fredag 19.30 Lillehammer Valdres Stampesletta
24.04.2020 fredag 20.00 Faaberg Lillehammer Jorekstad Hovedbanen
02.05.2020 lørdag 17.00 Lillehammer Reinsvoll Stampesletta
08.05.2020 fredag 20.00 Lillehammer Løten Stampesletta
16.05.2020 lørdag 15.00 Gran Lillehammer Sparebank1banen
24.05.2020 søndag 15.00 Lillehammer HamKam 2 Stampesletta
27.05.2020 onsdag 20.00 Lillehammer Furnes Stampesletta
02.06.2020 tirsdag 20.00 Elverum 2 Lillehammer Elverum Stadion
06.06.2020 lørdag 15.00 Lillehammer Trysil Stampesletta
12.06.2020 fredag 20.00 Engerdal Lillehammer Heggeriset stadion
19.06.2020 fredag 20.00 Lillehammer Kolbu/KK Stampesletta
26.06.2020 fredag 19.30 Ottestad Lillehammer Ottestad Idrettspark 11er
08.08.2020 lørdag 13.00 Valdres Lillehammer Gjensidigebanen KG
13.08.2020 torsdag 20.00 Lillehammer Faaberg Stampesletta
23.08.2020 søndag 15.00 Reinsvoll Lillehammer Reinsvoll ipk
29.08.2020 lørdag 15.00 Løten Lillehammer Løten kunstgress
04.09.2020 fredag 20.00 Lillehammer Gran Stampesletta
08.09.2020 tirsdag 19.30 Sander Lillehammer Sandermoen kunstgress
14.09.2020 mandag 20.00 HamKam 2 Lillehammer Briskeby
21.09.2020 mandag 20.00 Lillehammer Elverum 2 Stampesletta
26.09.2020 lørdag 15.00 Trysil Lillehammer Trysil ipl
02.10.2020 fredag 20.00 Lillehammer Engerdal Stampesletta
09.10.2020 fredag 19.00 Kolbu/KK Lillehammer Kolbukam. ip
16.10.2020 fredag 20.00 Lillehammer Ottestad Stampesletta
23.10.2020 fredag 19.30 Furnes Lillehammer Gaalaasbana 1
31.10.2020 lørdag 14.00 Lillehammer Sander Stampesletta

A-laget 2019. Foto: Hanne-Kjersti S. Iversen

Kontaktinformasjon A-laget

Ønsker du informasjon om treninger eller spillere kan du kontakte disse:

Trener Rune Hagen (xaykev@gmail.com / +47 94 47 46 79)

Lagleder Morten Kjetlien (morten.kjetlien@thevit.no / +47 92 45 32 03)

Ass.trener Jan Madsen

Ass.trener Basse Aarstad