Publisert: 18. april 2017 - Justus Moe

16 - Fridtjof Andberg - 16 ĂĽr - Midtbane - Sponset av Fotballinja.jpg

Posisjon: Midtbane

Født: 16.08.1999

Draktnummer: 26

Årets unge spiller i LFK sesongen 2015. Etter det er det blitt 33 kamper og fire mål for klubbens A-lag. Fridtjof selv trekker fram scoringen i det 87. spilleminutt mot Faaberg på Stampesletta i 6-0 seieren i 2015 som sitt høydepunkt til nå i LFK-drakta. Det Fridjof synes er best med LFK er treningshverdagen. Han liker at det er seriøse treninger der det er muligheter for å utvikle seg, samtidig med at det er rom for å fleipe og spøke med hverandre. Hans personlige mål for sesongen er å spille regelmessig på A-laget og forhåpentligvis score noen mål. Fridjof er elev på Lillehammer Videregående skole og er supporter av fotballaget AC Milan.

 

Generalsponsorer

Del pĂĽ din Facebook-side

Spillerpresentasjon

Neste kamp

Lillehammer - Raufoss 2

mandag 21.08.2017, kl 19:00
Sted: Stampesletta

Se alle kamper

Tabell

Eksterne butikker

havdelikatesser logo lowres

Link til spillerpresentasjoner

Dette er LFKs nye keeper

Et kvarter før overgangsvinduet stengte natt til torsdag ble Stein-Erik Werven klar for Lillehammer Fotballklubb. Dette er klubbens nye sisteskanse.

EkstraordinÌrt ürsmøte

LFK innkaller til ekstraordinÌrt ürsmøte mandag 28.august kl.19.00. Sted: LFK Brakka. Sak: Valg

Hovedsponsorer

Gullsponsorer

Sølvsponsorer