Publisert: 18. april 2017 - Justus Moe

16 - Fridtjof Andberg - 16 år - Midtbane - Sponset av Fotballinja.jpg

Posisjon: Midtbane

F√łdt: 16.08.1999

Draktnummer: 26

√Örets unge spiller i LFK sesongen 2015. Etter det er det blitt 33 kamper og fire m√•l for klubbens A-lag. Fridtjof selv trekker fram scoringen i det 87. spilleminutt mot Faaberg p√• Stampesletta i 6-0 seieren i 2015 som sitt h√łydepunkt til n√• i LFK-drakta. Det Fridjof synes er best med LFK er treningshverdagen. Han liker at det er seri√łse treninger der det er muligheter for √• utvikle seg, samtidig med at det er rom for √• fleipe og sp√łke med hverandre. Hans personlige m√•l for sesongen er √• spille regelmessig p√• A-laget og forh√•pentligvis score noen m√•l. Fridjof er elev p√• Lillehammer Videreg√•ende skole og er supporter av fotballaget AC Milan.

 

Generalsponsorer

Del på din Facebook-side

Spillerpresentasjon

Styremedlemmer

Neste kamp

Ingen registrerte kamper

Tabell

Eksterne butikker

havdelikatesser logo lowres

Link til spillerpresentasjoner

L√łndal-trippel sikret cup-avansement

Stampesletta 21. mars 2018: Lillehammer ‚Äď Follebu 4-0 (2-0). M√•l: L√łndal 26, 45, 80, Ringlund 77 Kampreferat v/Petter Myrvold Klubbens A-lag tok seg greit videre til andre kvalifiseringsrunde i cupen etter 4-0 over nabo og divisjonskollega Follebu, som m√łnstret gamle LFK-gutter som Jon Br√•ten og Andreas Hovemoen.

Samarbeid mellom LFK og Roterud

Sammen blir vi bedre! Roterud IL og Lillehammer FK har denne uka signert en formell samarbeidsavtale. Klubbene deler "flest mulig - lengst mulig" som grunnlag for driften, og gjennom flere konkrete tiltak skal spillerutviklingen n√• bedres. P√• bildet: Spillerutvikler i LFK Stig L√łkken og Tor Sort√•sl√łkken fra Roterud IL poserer i glede etter at avtalen er signert

Hovedsponsorer

Gullsponsorer

S√łlvsponsorer