Publisert: 11. juli 2016 - Harald Renolen

Gothia Cup

Gremio Osasco Audaz (på bildet), fra Sao Paulo i Brasil, er ett av 1707 lag, fra 81 nasjoner, som skal spille 4 187 kamper, i løpet av 6 dager - under verdens største fotballturnering for barn/ungdom (11-18 år).

Gremio Osasco Audaz

LFK stiller med 7 lag (G13-G16) som, i sine 21 innledende kamper, skal bryne seg på spillere fra Spania, England, Brasil, Guatemala, De Forente Arabiske Emirater, Luxemburg, Skottland og Sverige.

Mandag 18.juli

10.00 Triangelns IK (Sverige) vs FK Lillehammer G14-1                              Bergsjøvallen 2

10.40 FK Lillehammer G13-1 vs Prep School Pumas 1 (England)                    Kviberg 19

10.40 FK Lillehammer G14-2 vs Ramajac FC (Brasil)                                   Kviberg 25

10.50 FK Lillehammer G13-2 vs Prep School Lions 2 (England)                    Bergsjøvallen 3

11.30 FK Lillehammer G15-1 vs Hønø IF (Sverige)                                           Lemmingvallen 1

11.40 Triangelns IK (Sverige) vs FK Lillehammer G15-2                                 Kviberg 15

15.40 Elite Soccer (Guatemala)vs FK Lillehammer G16                                   Woody Arena (Kviberg)

Tirsdag 19.juli

10.00 FK Lillehammer G16 vs Hovås-Billdal IF (Sverige)                              Kviberg 16

11.50 IF Vester (Sverige) vs FK Lillehammer G13-2                                          Kviberg 2

13.10 Hellbybrunns IF (Sverige) vs FK Lillehammer G14-2                            Kviberg 25

13.30 Gatika Milan Scuola (Spania) vs FK Lillehammer G13-1                      Kviberg 12

13.40 FK Lillehammer G14-1 vs IF Warta (Sverige)                                          Blæsebovallen

13.50 FK Lillehammer G15-2 vs Alliance FC (Arabiske Emirater)                    Lemmingvallen 1

14.20 Hellbybrunns IF (Sverige) vs FK Lillehammer G15-1                            Kviberg 3

Onsdag 20.juli

08.00 FK Lillehammer G13-2 vs Broxburn Athletic Colts United                      Kviberg 3

08.00 Elvengens IK (Sverige)vs FK Lillehammer G13-1                                  Skatås 1

08.00 TDT Brasil vs FK Lillehammer G14-1                                                        Kviberg 12

08.50 Særø IK (Sverige) vs FK Lillehammer G14-2                                            Lemmingvallen 2

09.40 Salesianos Guadalajara (Spania) vs FK Lillehammer G15-1                   Kviberg 25

10.40 FK Lillehammer G16 vs Entente Osten Luxemburg                                Lemmingvallen 1

10.40 Gunnilse IS (Sverige) vs FK Lillehammer G15-2                                    Kviberg 25

 

Sjekk tabeller og kamper for alle LFK lag her

Generalsponsorer

Bli kjent med trenerne i ungdomsavdelingen: Eirik Sørensen

Lillehammer Fotballklubb har for første gang eksterne hovedtrenere for alle trinn fra G12 og helt opp til A-laget. De neste ukene kommer vi til å presentere disse og si litt om bakgrunnen deres. Først ut er Eirik Sørensen, ny i klubben høsten 2018. Eirik er hovedtrener på G13, og bidrar også som ekstra ressurs på G16 Rekrutt.  Bildetekst: Eirik Sørensen avbildet på brakka, hvor han ofte er å se i timene før trening. 

Christoffer Brusnes forlenger ut 2019!

Lillehammer FK v/utviklingssjef Henrik Wangberg signerte i dag Christoffer Berntsen Brusnes for 2019-sesongen. Brusnes har vært en del av a-laget siden høsten 2017, men ble først spilleklar i 2018.

Hovedsponsorer

Gullsponsorer

Sølvsponsorer

Støttespillere

Advokat Geir Berg
" style="visibility: hidden; width: 1px; height= 1px;" >